GRANTE

CIVIL SOCIETY COUNTERING VIOLENT EXTREMISM On the framework of the project “CIVIL SOCIETY COUNTERING VIOLENT EXTREMISM” funded by the European Union and implemented by Albanian Helsinki Committee, Netherlands Helsinki Committee, The Norwegian Helsinki Committee, Helsinki Committee for Human Rights in Serbia and the Together for Life (TFL), please be informed of the summary of the
SHOQËRIA CIVILE KUNDËR EKSTREMIZMIT TË DHUNSHËM Komiteti Shqiptar i Helsinkit, Komiteti Holandez i Helsinkit, Komiteti Norvegjez i Helsinkit, Komiteti Serb i Helsinkit për të drejtat e njeriut dhe Together For Life (TFL) po zbatojnë projektin “Shoqëria Civile Kundër Ekstremizmit të Dhunshëm”, financuar nga Bashkimi Evropian. Objektivi i përgjithshëm i këtij projekti të BE-së i financuar

GUIDELINE SUBGRANTS.pdf


LEGAL ENTITY FORM.pdf


COVER LETTER OF THE ORGANIZATION.docx


APPLICATION FORM FOR THE PROJECT PROPOSAL.docx


BUDGET APPLICATION.xls


DECLARATION BY THE APPLICANT.docx


DECLARATION BY THE CO-APPLICANT.docx


Postime

eventet

< 2019 >
October
MoTuWeThFrSaSu
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
TOP